redakcja cvr.pl

Centrum Virtualnej Rozrywki :-)

 # [ M e N u ]

:: Gry - strona główna
:: - - - - - - - - - - - - -
:: [ Powrót] # [ Nasz Team CVR.PL ]

!Redakcja!


Witam, mam na imię Paweł mam 20 lat(wiem ,wiem stary już jestem :P). W tej chwili chodzę na studium 1 letnie :P właściwe nie wiem poco bo chyba nie żeby się czegoś nauczyć :P:D. A teraz na poważnie stronę prowadzę w tej postaci już od przeszło pół roku(chyba całkiem nieźle :D) co prawda wcześniej miałem bodajże 3-4 stonki które oczywiście nie dorównywały tej ale mimo wszystko były niezłe :) . Na stronie zajmuje się praktycznie wszystkim, ogólnie dbam o nią jak tylko mogę :) .Nie dawno dołączył Vook z czego bardzo się cieszę w końcu będę miał trochę więcej czasu na inne rzeczy :)(ta jasne :]) no i stronka na tym zyska-oby. Na koniec życzę miłej zabawy dzięki stonce. Cya - Dest

Administrator / Dest
Kontakt ze mną: GG: -----
email: admin[AT]cvr.pl

Hej, jestem Maciej, mam 20 lat. Jestem facetem o wielu zainteresowaniach, ale moją prawdziwą pasją jest wirtualna rozrywka. Jeszcze kilka lat temu byłem w stanie spędzać przed monitorem całe dni, ale niestety wolnego czasu jest coraz mniej. Jednak nie przeszkadza mi to od czasu do czasu pograć w to co lubię. A musicie wiedzieć, że preferuję prawie wszystkie gatunki gierek. Nie trawię jedynie gier sportowych, chyba, że te z dużą dawką humoru. Poza graniem, będę dostarczał Wam kolejne porcje gierek, których jak wiadomo nigdy za wiele. Wspaniale jest łączyć przyjemne z pożytecznym, a do tego samemu się dokształcać :P.

Redaktor / Lewa ręka ;) / Vook
Kontakt ze mną GG:------------
email: vook[AT]cvr.pl

Witajcie. Należę do tej grupy ludzi która nie może już nazywać się "nastolatkami". 20 na karku :] i powoli trzeba myśleć o życiu a nie tylko o rozrywce(wypluć te słowa :D). Interesuję się grami nie tylko na PieCa także konsole, mogę z czystym sumieniem nazwać się graczem, do tego dochodzi fantastyką, anime, muzyką i po trochu sport. Moje ulubione gatunki gier to: FPP(shotery), przygodowe i (c)RPG z przewagą na MMO. Przy rozrywce komputerowej spędzam zdecydowanie za dużo czasu, ale nie narzekam :P.


Administrator / Ardh
Kontakt ze mną GG:
- - - - -
email: ardh.pl[AT]gmail.com

Pamiętaj hasło do gier to: "http://cvr.pl" (czyli adres strony)

Jesli chciałbyś dołaczyć do teamu ;) to daj znac. Kontakt powyżej.
*[AT] zmienić na @

Podane wyżej e-mail'e służą tylko do kontaktu w sprawach związanych z działalnością serwisu.

Proszę nie przysyłać reklam, ani ofert handlowych. Masz wątpliwości? Zapoznaj się z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144 z 2002 r., poz. 1204). Łamanie powyższej ustawy w sposób znaczący będzie skutkować podjęciem stosownych działań cywilno-prawnych.


|Gry | MMORPG |Gry Flash|

Linki: Gry Erotyczne - Darmowy Hosting - GryOnline - Teledyski
Na CVR.PL znajdziesz: gry online filmiki flash gry stare gry teledyski tapety Szczególnie polecam: Gry Online, gry oraz stare gry, za darmo do pobrania w dziale Download. Wszystkie gry oraz programy są do pobrania za darmo!

    :: do góry ::