stare gierki, stare gry

Centrum Virtualnej Rozrywki :-)

 # [ M e N u ]

:: Strona Główna
:: - - - - - - - - - - - - -
:: [ Powrót]
:: Legalnosc


 # [ CVR ] Tyko najlepsze stare gry.
 
::[Legalność]::

Wszystkie stare gry udostępnione w serwisie są grami typu freeware (darmowe) lub abandonware. Z angielskiego abandon znaczy porzucony, a ware - produkt. Tak więc gry abandonware są porzuconymi przez producenta grami. Gdy przestało się je sprzedawać zostały one udostępnione do wolnego "obrotu".
Z wiedzy jaką posiad właściciel strony, wszystkie stare gry zawarte na niej nie są sprzedawane w Polsce w jakiejkolwiek postaci.
Autor serwisu nie ma żadnych korzyści majątkowych z udostępniania zawartych tutaj gier. Oglądana przez ciebie strona jest niekomercyjna.

Jeżeli uważasz, że któraś z gier nie jest zaliczona do jednej z dwóch powyższych kategorii (freeware lub abandonware), napisz do nas email a natychmiast usuniemy ją z serwisu. Ewentualne umieszczenie takiej gry, może być spowodowane zwykłą pomyłką. Jakiekolwiek próby kopiowania serwisu lub jego części oraz wstawiania linków(do plików) na innej stronie, nie należącej do podstrony serwisu CVR.pl, prowadzących do plików umieszczonych na serwerze CVR.pl jest zabronione.


| Gry | MMORPG | Gry Flash |

Linki: Gry Erotyczne - Darmowy Hosting - GryOnline - Teledyski
Na CVR.PL znajdziesz: gry online filmiki flash gry stare gry teledyski tapety Szczególnie polecam: Gry Online, gry oraz stare gry, za darmo do pobrania w dziale Download. Wszystkie gry oraz programy są do pobrania za darmo!

    :: do góry ::