pełne wersje gier

Gry do pobrania za darmo

baner
 # [ M e N u ]

:: Strona Główna
:: - - - - - - - - - - - - -
dobre Linki


Ostatnio dodane :
Project of Planets
FIFA Online
Mechwarrior 4 Mercenaries
Battle of the Immortals
Snowbound Online
Digimon Battle
Aika Online
Command & Conquer: Tiberian Sun
Dirty Split
Eye of the Kraken
Future Pinbal
 # [ CVR ] Tyko najlepsze stare gry oraz Gry.

Mozesz tu pobrać pełne wersje gier czyli Gry do sciągnięcia naturalnie za free !

dobre Linki

dema gier - pelne wersje gier - stare gry - Gry Online - Nowe Gry - kody do gierWWF Wrestlemania The Arcade Game (Bijatyka)

wwf


Okładanie się po twarzach przesadnie natłuszczonych mięśniaków, ciężko nazwać dyscypliną sportu. Wrestling to po prostu dobre show w amerykańskim stylu, z niesamowitą oprawą wizualną i przesadnie określoną ideologią, kryjącą się za wymyślnymi wizerunkami zawodników, kreowanych zapewne przez speców od marketingu. Wszystkie walki są doskonale reżyserowane i chociaż fani wiedzą, że o prawdziwej bijatyce nie może być tu mowy, nikomu to nie przeszkadza. WWF (World Wrestling Federation) to najsłynniejsza organizacja zajmująca się tym "sportem". W jej szeregach występowali tak znani zapaśnicy jak Hulk Hogan, czy Ultimate Warrior. Opisywany produkt Acclaim, pozwoli Ci wcielić się w ich kolegów i naocznie przekonać się, jak ciężki to kawałek chleba...

WWF Wrestlemania to gra zrobiona na modłę Mortal Kombat, czyli dwu-wymiarowe mordobicie z digitalizowanymi sylwetkami zawodników. Do wyboru jest osiem postaci, wszystkie doskonale znane z amerykańskich ringów: Doink, Razor Ramon, Undertaker, Yokozuna, Shawn Michaels, Bam Bam Bigelow, Bret "The Hitman" Hart i Lex Luger. Każdy z mięśniaków walczy w odmienny sposób i dysponuje obfitym garniturem ciosów specjalnych, czyli łamań, rzutów i niemal akrobatycznych wyskoków. Do dyspozycji gracza oddano także rozbudowany system combosów, które można wykonać po napełnieniu fioletowego paska u góry ekranu. WWF Wrestlemania pozwala robić prawie wszystko to, co możemy podziwiać na ekranach telewizorów, czyli: odbijać się w biegu od lin, wchodzić na nie i wykonywać śmiercionośne skoki, a także tłuc się poza ringiem. Walka jest niezwykle dynamiczna i emocjonująca. Gdy na ringu pojawia się dwóch lub więcej przeciwników, akcja jest tak szybka, że często trudno stwierdzić, co się dzieje. Trzeba przyznać, że pod względem grywalności program dorównuje słynnej serii Mortal Kombat i choć nie ma w nim krwi, satysfakcja z klepania maski innych zawodników jest naprawdę wysoka.

Autor: -
Ocena: 8/10

Producent/dystrybutor: Acclaim
Data dodania: 2006-III-31
Rozmiar pliku: 11 MB
Licencja / cena: Freeware
Platforma systemowa: Windows
Minimalne wymagania 200 MHz PROCESOR, 32 MB RAM, grafika 8mb

W tym dziale znajdziesz pełne gry ,które są do ściągniecia naturalnie za darmo! A na tej pod stronie znajdziesz obecnie gre wwf ,która znajduje się w pod serwisie pełne wersje gier wyscigowe .


| Kontakt z CVR.PL | Spolszczenia do Gier | darmowy hosting

Linki: GRY GryOnline

Darmowe Gry - Bardzo fajne gry do ściągnięcia za darmo !!
Pełne wersje Gier >> Całkowicie za darmo
ściągnij od nas zupełnie za darmo !!
gry za darmo !! >> Darmowe Gry do ściągnięcia
Super Gierki (najlepsze) za FREE !!
Same Hity naprawdę za Firko !!


W tym dziale znajdziesz super gry - czyli pełne wersje gier.

    :: do góry ::