pełne wersje gier

Gry do pobrania za darmo

baner
 # [ M e N u ]

:: Strona Główna
:: - - - - - - - - - - - - -
dobre Linki


Ostatnio dodane :
Project of Planets
FIFA Online
Mechwarrior 4 Mercenaries
Battle of the Immortals
Snowbound Online
Digimon Battle
Aika Online
Command & Conquer: Tiberian Sun
Dirty Split
Eye of the Kraken
Future PinbalScreeny:
 road rash

 road rash 2

 road rash 3

 road rash 4

 # [ CVR ] Tyko najlepsze pełne wersje gier oraz Gry.

Mozesz tu pobrać pełne wersje gier czyli Gry do sciągnięcia naturalnie za free !

dobre Linki

dema gier - pelne wersje gier - stare gry - Gry Online - Nowe Gry - kody do gierRoad Rash(Full Version) (Wyścigi)

Road Rash

Chyba nie ma innych wyścigów z taką dawką humoru jak Road Rash . Ja przynajmniej na pewno nie znam. Zaczynając od intra, poprzez menu i na grze właściwej kończąc, widać, że na pewno nie zrobił jej nikt normalny.
Niestety gra została wydana w tym samym roku, co król wyścigów, czyli Need for Speed , do tego także przez EA. Dlatego właśnie EA skupiło się na promocji NFS, a nie Road Rash , a szkoda, bo przez to gra trafiła do dość wąskiego grona odbiorców.
Jednak ci, którzy ją poznali, raczej złego słowa o niej nie powiedzą. No chyba, że ktoś nie uznaje przemocy i dość prostego poczucia humoru, a tego w grze jest sporo. Szczególnie w przerywnikach, które nie są jakimiś tam animacjami, lecz normalnie nakręconymi filmikami z prawdziwymi ludźmi w roli głównej (nieźle się w nich piorą).
Road Rash to wyścigi motocykli w ruchu ulicznym, z tym, że autorzy dali nam dość ciekawą możliwość - mianowicie można się bić z przeciwnikami w czasie jazdy (można kopać, uderzać pięściami, łańcuchami lub pałkami), a oni nie pozostają nam dłużni. Podoba mi się, że walczą także pomiędzy sobą, a nie polują tylko na biednego gracza. Do tego dochodzi jeszcze policja, dość duże natężenie ruchu, przechodnie (szczególnie w miastach) i czasami robi się z tego niezły "kocioł". Dlatego często walczymy tylko o to, aby nie spaść z naszego rumaka, a pierwsze miejsce w wyścigu staje się drugoplanowe.
Gierka jest dość szybka i dobrze, że autorzy nie przesadzili z poziomem trudności. Dzięki temu gra nie zniechęca szczególnie na początku, bo później robi się już coraz trudniej.
Road Rash oferuje nam 3 tryby gry: Thrash mode, Big game mode i Mano-A-Mano.
Trash mode to szybka rozgrywka, wybieramy tylko trasę i od razu się ścigamy.
Mano-A-Mano to multiplayer. Niestety nie ma opcji gry dwóch graczy na jednym komputerze. Jest za to możliwość gry przez modem, sieć lokalną (IPX) i Internet (TCP). Niestety tego trybu nie sprawdziłem.
Big game mode to właściwa gra. Wybieramy postać, w którą się wcielamy oraz motocykl do ścigania. Za wygrane wyścigi zdobywamy pieniądze, kupujemy coraz lepsze motocykle i startujemy w coraz trudniejszych wyścigach.
Niestety w Big game mode wychodzi największa wada gry: ilość tras, jest ich tylko 5 (2 w miastach, 3 po bezdrożach). Za to różnią się od siebie znacznie i są dość długie, choć może trochę zbyt monotonne pod względem grafiki.
Graficznie Road Rash jest na poziomie The Need for Speed (1. części), co w momencie jej wydania było naprawdę czymś! Niestety teraz podobnie, jak sam NFS, nie rzuca już na kolana. Widać, że sporo obiektów na trasie to tylko płaskie bitmapy. Maksymalna rozdzielczość to 640x480. Ma to też swoje plusy, bo wymagania sprzętowe są śmieszne.
Co do dźwięku, to nie ma się do czego przyczepić. Ryk silnika jest taki, jaki powinien być, a to jest najważniejsze.
Niestety nie mogę opisać muzyki, gdyż wersja, którą posiadam, jest dość sporo okrojona i po prostu jej nie ma. Jednak z tego, co wiem to muzyka jest jedną z najmocniejszych stron tej gry.
Podsumowując gra jest bardzo dobra, grafika może już nie ta, ale grywalność i szybkość rozgrywki, do tego ten specyficzny humor... Według mnie najlepsze wyścigi motocyklowe na PC!!!
EA zapowiedziało kiedyś kontynuacje tej świetnej gry (krążyły po sieci nawet obrazki), niestety kilka lat temu projekt ten został zawieszony...
Na skrinach z gry znajduje się kilka obrazków, aby pokazać klimat gry. Tego typu grafik jest w grze znacznie więcej.

Autor: gad [gry-samochodowe.gad.qs.pl]
Ocena 9/10

Producent/dystrybutor: EA & Papyrus Desing Group
Data dodania: 2005-XI-10
Rozmiar pliku: 19 MB
Licencja / cena: Freeware
Platforma systemowa: Windows
Minimalne wymagania 200 Mhz PROCESOR, 32 MB RAM, 4 MB VIDEO CARD

Już wkrótce nowe gry czyli pelne-wersje-gier.


| Kontakt z CVR.PL | Spolszczenia do Gier | darmowy hosting

Linki: GRY GryOnline

Darmowe Gry - Bardzo fajne gry do ściągnięcia za darmo !!
Pełne wersje Gier >> Całkowicie za darmo
ściągnij od nas zupełnie za darmo !!
gry za darmo !! >> Darmowe Gry do ściągnięcia
Super Gierki (najlepsze) za FREE !!
Same Hity naprawdę za Firko !!


W tym dziale znajdziesz super gry - czyli pełne wersje gier.

    :: do góry ::