pełne wersje gier

Gry do pobrania za darmo

baner
 # [ M e N u ]

:: Strona Główna
:: - - - - - - - - - - - - -
dobre Linki


Ostatnio dodane :
Project of Planets
FIFA Online
Mechwarrior 4 Mercenaries
Battle of the Immortals
Snowbound Online
Digimon Battle
Aika Online
Command & Conquer: Tiberian Sun
Dirty Split
Eye of the Kraken
Future PinbalScreeny:
 # [ CVR ] Tyko najlepsze pełne wersje gier oraz Gry.

Mozesz tu pobrać pełne wersje gier czyli Gry do sciągnięcia naturalnie za free !

dobre Linki

dema gier - pelne wersje gier - stare gry - Gry Online - Nowe Gry - kody do gierMDK (Strategia)

Przepraszamy gra jest niedostępna ,ale być może zainteresują cię inne darmowe gry? takie jak:

|Mario Forever |
| Tremulous |
| Soldat |l

MDK cover


Moje pierwsze wspomienie dotyczące MDK wiąże się z pożyczeniem od przyjaciela Playstation wraz z paroma grami parę lat temu. MDK była jedną z nich. Na początku uznałem ją za niezłą grę, ale później wciągała mnie coraz bardziej. Kiedy w końcu musiałem oddać konsolę była ona tą, w którą grałem najczęściej. Z oczywistych względów.

Rozgrywka była bardzo płynna i przyjemna w odbiorze. Grafika jak na swoje czasy była niezła, ale trochę się zestarzała kiedy ja dorwałem się do MDK. Dopiero niedawno znalazłem do ściągnięcia wersję na PC i jest ona tak grywalna, a rozgrywka tak płynna jak zapamiętałem.
Grafika z pewnością jest lepsza niż w jej siostrze z PSX'a, a łatka dodająca obsługę D3D ulepsza grafikę jeszcze bardziej. Mimo to ciągle jest przestarzała, ale nie oto przecież chodzi.

Przejdę teraz do uzbrojenia. W grze jest parę innowacyjnych broni dostarczających ogromną frajdę podczas ich używania, jak "Najmniejsza bomba atomowa świata". Oprócz widoku z trzeciej osoby jest także tryb snajperski i podczas gry będziesz musiał się między nimi przełączać aby przejść dalej. W grze występuje kilka rodzajów pocisków do trybu snajperskiego, możesz również zdobyć ulepszenie do twojego karabinu maszynowego nazwane "super karabin maszynowy" mieszczące 400 pocisków.

Projekty poziomów zmieniają się wściekle co etap. Mimo to niektóre tekstury powtarzają się w poszczególnych poziomach, a oświetlenie pozostawia wiele do życzenia. Przed każdym poziomem występuje sekwencja spadania, w której musisz próbować omijać wiązki radaru i rakiety. Osobiście tego nie lubię ponieważ raczej wolę od razu znaleźć się w wirze akcji. Możesz używać joysticka/pada i zainstalować łatkę dodającą obsługę Force Feedback. W moim przypadku nie mogłem wybrać żadnej z tych dwóch opcji, jako że gra nie obsługuje mojego kontrolera. Podsumowując, uważam że gra zasługuje na 4 ponieważ małe problemy trochę utrudniają rozgrywkę.

Ważne! Gra musi być wypakowana do katalogu c:mdk. Jeśli wypakujesz ją gdzieś indziej musisz ręcznie zmienić plik mdk.cfg i wpisać ścieżkę w której znajduje się gra.

Uwaga: Będziesz musiał uruchomić te grę spod Windowsa, używając pliku MDK95.exe
Uważaj aby nie nacisnąć klawisz "windows" podczas gry, ponieważ nie uda ci się do niej wrócić. To nie jest wina gry ponieważ klawiatury w tamtych czasach nie miały tego klawisza.

Autor: JJBX and Titan, UnHoly
Ocena: +8/10

Producent/dystrybutor: Shiny Entertainment
Data dodania: 2005-XII-09
Rozmiar pliku: 73 MB
Platforma systemowa: Windows
Minimalne wymagania 233 MHz PROCESOR, 64 MB RAM, 8 MB VIDEO CARD

W tym dziale znajdziesz pełne gry ,które są do ściągniecia za darmo! A na tej pod stronie znajdziesz obecnie gre MDK ,która znajduje się w pod serwisie pełne wersje gier strategicznych.


| Kontakt z CVR.PL | Spolszczenia do Gier | darmowy hosting

Linki: GRY Super Gry Online

Darmowe Gry - Bardzo fajne gry do ściągnięcia za darmo !!
Pełne wersje Gier >> Całkowicie za darmo
ściągnij od nas zupełnie za darmo !!
gry za darmo !! >> Darmowe Gry do ściągnięcia
Super Gierki (najlepsze) za FREE !!
Same Hity naprawdę za Firko !!


W tym dziale znajdziesz super gry - czyli pełne wersje gier.

    :: do góry ::