pełne wersje gier

Gry do pobrania za darmo

baner
 # [ M e N u ]

:: Strona Główna
:: - - - - - - - - - - - - -
dobre Linki


Ostatnio dodane :
Project of Planets
FIFA Online
Mechwarrior 4 Mercenaries
Battle of the Immortals
Snowbound Online
Digimon Battle
Aika Online
Command & Conquer: Tiberian Sun
Dirty Split
Eye of the Kraken
Future PinbalScreeny:
 # [ CVR ] Tyko najlepsze pełne wersje gier oraz Gry.

Mozesz tu pobrać pełne wersje gier czyli Gry do sciągnięcia naturalnie za free !

dobre Linki

dema gier - pelne wersje gier - stare gry - Gry Online - Nowe Gry - kody do gierIgnition (Samochodówka)

Ignition logo


Ignition zostało zrobione przez małą szwedzką firmę UDS (Unique Development Studios) i wydane przez Virgin. Niestety UDS już dzisiaj nie istnieje, prawdopodobnie z powodu paru niepopularnych gier wydanych po Ignition. Jednak zastanawiasz się prawdopodobnie dlaczego Ignition zyskało całą tą sławę i rozgłos. Po pierwsze, pomysł na tę grę był prosty - miała wyglądać zabójczo, mieć świetny klimacik i powodować, że chce się więcej i więcej. Udało się tego dokonać bezbłędnie we wszystkich tych kategoriach, ale co najważniejsze, grywalność jest poza wszelką skalą.

W grze jest kilka rodzajów rozgrywki. Tryb dla pojedynczego gracza zawiera mistrzostwa (championship), wyścig z czasem (time trial) oraz gonitwy (pursue races). W mistrzostwach ścigasz się na wszystkich dostępnych trasach i zdobywasz punkty. Jeśli uzbierasz najwięcej punktów po wszystkich wyścigach odblokowuje się nowa trasa i samochód. Kiedy raz przejdziesz mistrzostwa poziom trudności automatycznie zwiększa się z początkującego (novice) do amatora (amateur). Możesz go oczywiście zmienić z powrotem na początkujący, ale żeby odblokować nowe trasy i wózki będziesz musiał też wygrać mistrzostwa na amatorze i profesjonaliście (professional). Pojedynczy wyścig jest tym na co wskazuje nazwa - pojedynczym wyścigiem z wyborem trasy i pojazdu. Pościg jest podobny, z tą tylko małą różnicą, że po ukończeniu okrążenia ostatni samochód ulega zniszczeniu i tym samym odpada z wyścigu. Trwa to dopóki zostanie tylko jeden samochód - zwycięzca oczywiście. Ostatnim, ale nie najmniej ważnym jest wyścig z czasem w którym możesz ścigać się z samochodem - duchem (ghost car), który pokazuje jak jechałeś kiedy ustanowiony został rekord trasy. Ten tryb jest świetny do treningu. Rozgrywka dla pojedynczego gracza jest jednak tylko wierzchołkiem góry lodowej. Multiplayer oferuje dwie możliwości więcej - grę na jednym komputerze (splitscreen) oraz grę po sieci.

Grafika, projekt poziomów i dźwięk są oddzielnym dziełem sztuki. Perspektywa zmienia się jak szturmujesz kręte drogi, mosty, wąziutkie ścieżki na krawędzi klifów czy kaniony. Nazwać ją perspektywą z lotu ptaka byłoby obelgą ponieważ gra oferuje rozwinięty silnik 3D, który prezentuje się i działa niesamowicie. Tryb DOS'owy ogranicza się do rozdzielczości 320x240, ale w pod Windowsem możesz cieszyć się oszałamiającym wyglądem w 800x600. Łącznie jest 10 poziomów, i niektórzy będą na to narzekać, ale ich projekt jest tak różnorodny i piękny, że nie będziesz znudzony nawet po przejechaniu ogromnej liczby okrążeń. Każda trasa zawiera specjalne skoki, zakręty i skróty, które mogą być przejechane na nieskończoną liczbę sposobów. Każde okrążenie jest po prostu unikatowym doświadczeniem. Na dodatek każdy samochód ma zbiór charakterystyk określających jak szybko jedzie, jak dobrze trzyma się drogi i jak szybko ładuje mu się turbo. Turbo? Tak, każdy pojazd ma odnawialne turbo, które da ci doładowanie prędkości na krótki okres zabawy. Używanie go w odpowiednich miejscach decyduje o zwycięstwie w wyścigu. Każdy samochód wytwarza specjalny dźwięk podczas używania turbo. Na przykład podczas jazdy wozem policyjnym będą uruchamiały się światła, a syrena ryczała, przy autobusie szkolnym usłyszysz krzyczące i cieszące się dzieci.

Jeśli zastanawiasz się jaki jest cel tej gry to muszę cię rozczarować mówiąc, że jest tylko jeden - wygrać wyścig i wyśmiać przegranych przeciwników/przyjaciół. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać trochę głupkowate, ale w rzeczywistości jest bardziej fajne i uzależniające niż mógłbyś sobie kiedykolwiek wyobrazić. Teraz byłaby dobra pora na podsumowanie tej recenzji ponieważ tylko najbardziej wytrwali z was dotarli aż tutaj :) Jest jeszcze tylko jedna rzecz do powiedzenia - ta gra jest absolutnie cudowna więc dorwij ją już teraz!!

Autor: Kosta
Ocena: -10/10

Producent/dystrybutor: Virgin Interactive
Data dodania: 2005-X-09
Rozmiar pliku: 15 MB
Licencja / cena: Abandonware
Platforma systemowa: Windows
Minimalne wymagania 133 MHz PROCESOR, 32 MB RAM, 8 MB VIDEO CARD

W tym dziale znajdziesz pełne gry ,które są do ściągniecia naturalnie za darmo! A na tej pod stronie znajdziesz obecnie gre Ignition ,która znajduje się w pod serwisie pełne wersje gier wyścigowych.


| Kontakt z CVR.PL | Spolszczenia do Gier | darmowy hosting

Linki: GRY GryOnline

Darmowe Gry - Bardzo fajne gry do ściągnięcia za darmo !!
Pełne wersje Gier >> Całkowicie za darmo
ściągnij od nas zupełnie za darmo !!
gry za darmo !! >> Darmowe Gry do ściągnięcia
Super Gierki (najlepsze) za FREE !!
Same Hity naprawdę za Firko !!


W tym dziale znajdziesz super gry - czyli pełne wersje gier.

    :: do góry ::