pełne wersje gier

Gry do pobrania za darmo

baner
 # [ M e N u ]

:: Strona Główna
:: - - - - - - - - - - - - -
dobre Linki


Ostatnio dodane :
Project of Planets
FIFA Online
Mechwarrior 4 Mercenaries
Battle of the Immortals
Snowbound Online
Digimon Battle
Aika Online
Command & Conquer: Tiberian Sun
Dirty Split
Eye of the Kraken
Future PinbalScreeny:
 GTA 2

 GTA 2

 GTA 2

 GTA 2

 # [ CVR ] Tyko najlepsze pełne wersje gier oraz Gry.

Mozesz tu pobrać pełne wersje gier czyli Gry do sciągnięcia naturalnie za free !

dobre Linki

dema gier - pelne wersje gier - stare gry - Gry Online - Nowe Gry - kody do gierGTA 2 (Akcja)

GTA: Grand Theft Auto

22 października 1999 roku na półkach sklepowych całego świata zawitała kolejna część kultowego Grand Theft Auto . Wszyscy spodziewali się, że twórcy gry wniosą kompletne zmiany do GTA2 i ich wielkie oczekiwania spełniły się. W samochodówce jedyną rzeczą, która nie ulęgła zmianie, był styl gry (miasto widziane z góry) i fakt, że wciąż wcielamy się w role złodziejaszka samochodów. Tym razem nasze słabe sprzęty mogły stać się zbędne. Panowie z firmy Rockstar Games postarali się i grafika uległa całkowicie zmianie. Na pierwszą linię rzuca się nowa dynamika i klimat panujący w grze. Nowe miasta, atrakcje, więcej niesamowitych szczegółów pozwala wczuć się nam w rolę coraz to szybciej wzbogacającego się złodzieja.

Jedną z najciekawszych nowości wprowadzonych do gry jest fakt, że nie tylko policja będzie nas ścigać przez cały czas. Tuż nad gliniarzami stoi tak zwany S.W.A.T i FBI (Federal Bureau of Investigation), które potrafią prowadzić bardzo uciążliwy pościg, kiedy popełnimy zbrodnię na większą skalę. Oczywiście znajdą się osoby, którym nawet takie trudności nie sprawią kłopotów. Twórcy gry z tej okazji przygotowali niesamowitą niespodziankę. Otóż, kiedy FBI nie jest w stanie dopaść bohatera naszej gry, do akcji wkracza armia (wojsko). Miasto pustoszeje od cywilów, a na ulice wyjeżdżają setki opancerzonych samochodów, jeepów wojskowych i czołgów, które będą swoimi strzałami próbowały jak najszybciej zabić nas. Niestety w ciemnych miejscach nie znajdziemy schronienia, gdyż po całym mieście krążą sami żołnierze. Jest to nie lada wyzwanie dla żądnych wrażeń graczy. Kolejnym ważnym elementem wprowadzonym do gry są gangi. W każdym mieście możemy napotkać po trzy mafie (Zaibatsu występuje w każdym z miast, Loony, Yakuza, Rendeck, Scientist, Krishna i Ruska mafia). Oczywiście albo zawrzemy porozumienie z jedna z nich albo będzie nas dodatkowo ścigać mnóstwo ludzi, którzy maja zlecenie zabicia nas. Misje w grze zleca nam przede wszystkim jeden z trzech gangów, u których za każdą dobrze wykonaną robotę dostajemy pieniądze, a prócz tego wielkie uznanie i pomoc w przyszłości. Zazwyczaj wykonujemy zadania wpływające na niekorzyść innej mafii, co wywołuje u bosów gniew. Gra jest strasznie skomplikowana... Sposoby zdobywania pieniędzy pozostały niezmienione i utrzymują się z poprzedniej wersji (GTA1).

W samochodówce pojawiły się nowe rodzaje niesamowicie upiększonych samochodów. Możemy pożegnać się ze starym teraźniejszym światem. W pewnym momencie może się nam wydawać, że znaleźliśmy się w przyszłości połączonej z przeszłością. Dzieje się tak ze względu na nowe kształty samochodów (obłe, niesamowicie szybkie, zwrotne). Arsenał broni, który do tej pory zasmucał nas, został zmieniony. Twórcy wprowadzili dość duży wybór nowej broni zaczynając od karabinu z tłumikiem a kończąc na granatach i mołotowach. A oto lista giwer: pistolet, karabin maszynowy, wyrzutnia rakiet, granaty, koktajl mołotowa, miotacz ognia, broń elektryczna, uzi, dwa pistolety (w obu rękach), strzelba. Jak widać nie braknie nam z czego strzelać do wrogów. Nowe trzy miasta niesamowicie potrafią nas zaskoczyć. Wprowadzone nowe budynki (elektrownie, szpitale, złomowiska, kościoły) sprawiają wrażenie realizmu. W grze napotkamy się również z wielkimi wyzwaniami. Najciekawsze to wiele ukrytych skoczni, na których zarobimy kasę, no i nie zapomnijmy o 12 bonusowych miastach, które odkryjemy z czasem. Mamy możliwość odpicowania naszej bryki w sklepie samochodowym (nakładana bomba, działko na maskę, wyciek oleju za samochodem), co pomoże nam w ucieczkach przed policją.

Grand Theft Auto 2 to gra przede wszystkim dla graczy znudzonych monotonicznością niektórych samochodówek. Jest jeszcze wiele, wiele motywów i gadżetów sprawiających frajdę w nowej części kultowego GTA, jednak za dużo by się o tym rozpisywać. To po prostu trzeba zobaczyć! Zapraszam wszystkich do sprawienia sobie gry i spędzania nad nią wolnego czasu, naprawdę warto!


Autor: rapek [gta.imro.pl]
Ocena +9/10

Producent/dystrybutor: rockstargames
Data dodania: 2005-X-03
Rozmiar pliku: 350 MB
Licencja / cena: Freeware
Platforma systemowa: Windows
Minimalne wymagania 200Hz PROCESOR, 32 MB RAM, 4 MB VIDEO CARD

Już wkrótce nowe gry czyli pelne-wersje-gier.


| Kontakt z CVR.PL | Spolszczenia do Gier | darmowy hosting

Linki: GRY GryOnline

Darmowe Gry - Bardzo fajne gry do ściągnięcia za darmo !!
Pełne wersje Gier >> Całkowicie za darmo
ściągnij od nas zupełnie za darmo !!
gry za darmo !! >> Darmowe Gry do ściągnięcia
Super Gierki (najlepsze) za FREE !!
Same Hity naprawdę za Firko !!


W tym dziale znajdziesz super gry - czyli pełne wersje gier.

    :: do góry ::