pełne wersje gier

Gry do pobrania za darmo

baner
 # [ M e N u ]

:: Strona Główna
:: - - - - - - - - - - - - -
dobre Linki


Ostatnio dodane :
Project of Planets
FIFA Online
Mechwarrior 4 Mercenaries
Battle of the Immortals
Snowbound Online
Digimon Battle
Aika Online
Command & Conquer: Tiberian Sun
Dirty Split
Eye of the Kraken
Future PinbalScreeny:
 # [ CVR ] Tyko najlepsze pełne wersje gier oraz Gry.

Mozesz tu pobrać pełne wersje gier czyli Gry do sciągnięcia naturalnie za free !

dobre Linki

dema gier - pelne wersje gier - stare gry - Gry Online - Nowe Gry - kody do gierDethkarz (Gry samochodowe)

Dethkarz

Ta gra to nie zwykły wyścig. Ta gra to prawdziwa walka! I do tego bardzo szybka walka.
Dethkarz to jedna z ciekawszych gier tego gatunku. Stajemy do wyścigu nieco kosmicznych bolidów, na równie kosmicznych drogach, który często kończy się śmiercią niejednego z kierowców - a jest ich aż dwudziestu! Każdy z bolidów wyposażony jest w jedną z dwóch dostępnych broni - działka laserowego lub plazmowego. Jej amunicja nie jest ograniczona, a jedynie po paru strzałach się rozładowuje i trzeba poczekać chwilę przed kolejną serią. Jednak to nie cały arsenał, jakim dysponujemy. Na trasie znajdujemy w całkiem dużych ilościach różnego rodzaju dodatkowe bronie, czy osłony. W ostateczności pozostaje nam też spychać przeciwnika z drogi, która jest bardzo powykręcana we wszystkie strony i nie ma tu mowy o bardzo długich prostych i łagodnych zakrętach. Ponadto droga zwykle jest zawieszona w powietrzu i drobny poślizg często kończy się zupełnym wypadnięciem z trasy. Na szczęście po bardzo krótkiej chwili pojazd wraca na drogę i natychmiast jedziemy dalej. Tu nie ma miejsca na czekanie. Wiecznie czujemy na karku przeciwników, a kiedy oni są daleko, to wciąż ucieka czas, którego też nie ma wiele.

Graficy odwalili kawał dobrej roboty w tej grze. Grafika jest ciekawa, bardzo ładna, szczegółowa i świetnie dopasowana do całokształtu gry. Pojazdy się błyszczą, widać wystające z nich głowy kierowców, a trasy są bogate w rozmaite przejazdy, tunele, jaskinie itd. Każda z broni wygląda zupełnie inaczej i pociski charakteryzują się ładnymi i kolorowymi efektami świetlnymi, podobnie jak i same wybuchy - szczególnie pojazdów.

Pech chciał, że mam wersję gry obciętą o muzykę, więc niestety nie jestem w stanie się na jej temat wypowiedzieć. Dźwięki natomiast są bardzo poprawne. Każdy z bolidów huczy jak prawdziwa rakieta, na zakrętach słychać tylko piski opon (których efektem są bardzo malownicze ślady na asfalcie) i stale tylko słyszymy alarm ostrzegający przed nadlatującym pociskiem wycelowanym prosto w nas!

Trasy i samochody są stworzone w dość ciekawy i nietypowy sposób. Generalnie trasy są 4. Jednakże każda z nich podzielona jest na 3 różnie ustawione wyścigi, różniące się od siebie miejscami, po których jeździmy, a przede wszystkim długością. Można więc powiedzieć, że łącznie jest ich 12. Każda z nich zupełnie różni się od pozostałych - jakby były umiejscowione na różnych planetach. Jeździmy na oblodzonym biegunie, po mieście, nad oceanem i po Czerwonej Planecie. Twórcy tras zadbali o to, byśmy mieli jak najwięcej kłopotów z ich przejechaniem, w związku z czym czeka nas mnóstwo ostrych zakrętów i wysokich podjazdów, z których zeskakujemy z impetem w dół. Niestety nie mamy możliwości zmiany pogody, czy pory dnia, ani też odwrócenia trasy. Bolidy natomiast do wyboru są cztery - każdy zupełnie inny i z innymi osiągami. Jednak podzielone zostały na trzy klasy, różniące się rozbudowaniem i rozmiarem pojazdu. Aby móc jeździć dwiema lepszymi klasami, należy wygrać najpierw mistrzostwa. Mamy dostępny też samochód specjalny, który nie jest początkowo w ogóle dostępny. Wygląda inaczej i ma maksymalne możliwości - co wcale nie oznacza, że jeździ się nim najlepiej.

Sterowanie bolidami jest dość trudne, ale to ze względu na ogromną prędkość z jaką pędzimy. Jednak po krótkiej wprawie i nauczeniu się zwalniania przed zakrętami, można zacząć wygrywać wyścigi. Oczywiście tutaj nie samymi zdolnościami kierowania pojazdem wygrywamy. Należy jeszcze umieć bronić się przed atakiem przeciwników, jak i atakować ich samemu. Często, w ciągu wyścigu, zdarza się zabić kilku, którzy bardziej starają się nam przeszkodzić, dzięki czemu do mety dojeżdża ich zazwyczaj mniej niż stanęło na starcie. Generalnie pojazdy zachowują się bardzo naturalnie i przyjemnie, fizyka jest w miarę dopracowana. Może trochę za często wpada się w poślizgi, ale to chyba kwestia umiejętności. Bardzo podoba mi się wybuch pojazdów, które zostały zniszczone. Towarzyszy temu huk i błyski. Jeżeli właśnie obok tego przejeżdżamy, potrafi to bardzo solidnie oślepić i sprawić, byśmy skończyli na ścianie, bądź poza trasą.

Jak dla mnie, Dethkarz jest świetną i bardzo szybką grą samochodową, która stawia w dużej mierze na walkę między pojazdami za pomocą broni. Gra bardzo wciąga i pozwala poczuć się przez chwilę prawdziwym kierowcą przyszłości! Daje też - moje ulubione - uczucie dużej prędkości! Warto zagrać.

Autor: gad [gry-samochodowe.gad.qs.pl]
Ocena 8/10

Producent/dystrybutor: Beam Software
Data dodania: 2005-XI-10
Rozmiar pliku: 35 MB
Licencja / cena: Freeware
Platforma systemowa: Windows
Minimalne wymagania 200 Mhz PROCESOR, 32 MB RAM, 4 MB VIDEO CARD

Już wkrótce nowe gry czyli pelne-wersje-gier.


| Kontakt z CVR.PL | Spolszczenia do Gier | darmowy hosting

Linki: GRY GryOnline

Darmowe Gry - Bardzo fajne gry do ściągnięcia za darmo !!
Pełne wersje Gier >> Całkowicie za darmo
ściągnij od nas zupełnie za darmo !!
gry za darmo !! >> Darmowe Gry do ściągnięcia
Super Gierki (najlepsze) za FREE !!
Same Hity naprawdę za Firko !!


W tym dziale znajdziesz super gry - czyli pełne wersje gier.

    :: do góry ::