pełne wersje gier

Gry do pobrania za darmo

baner
 # [ M e N u ]

:: Strona Główna
:: - - - - - - - - - - - - -
dobre Linki


Ostatnio dodane :
Project of Planets
FIFA Online
Mechwarrior 4 Mercenaries
Battle of the Immortals
Snowbound Online
Digimon Battle
Aika Online
Command & Conquer: Tiberian Sun
Dirty Split
Eye of the Kraken
Future PinbalScreeny:
 Carmageddon

 Carmageddon

 Carmageddon

 Carmageddon

 # [ CVR ] Tyko najlepsze pełne wersje gier oraz Gry.

Mozesz tu pobrać pełne wersje gier czyli Gry do sciągnięcia naturalnie za free !

dobre Linki

dema gier - pelne wersje gier - stare gry - Gry Online - Nowe Gry - kody do gierCarmageddon (Full Version) (Wyścigi)

To chyba moja ulubiona gra. Nie tylko gra samochodowa, ale ogólnie. Nie spotkałem innej gry, która na tak długo przykułaby moją uwagę, tak bardzo by mnie wciągnęła i tak długo bym w nią grał, jak było z Carmageddon 'em.

Doskonały pomysł, doskonałe wykonanie. Połączenie mordowania z jeżdżeniem samochodem wtedy było chyba dość innowacyjne. Wcześniej to jedynie Quarantine było w tym stylu, ale to wciąż nie było to. W Carmageddon 'ie zasiadamy za kierownicą dosyć dziwnego samochodu, w równie - a może nawet jeszcze bardziej - dziwnym wyścigu. Wygrać może pierwszy na mecie, ale nie musi. Sposobów na zwycięstwo jest kilka. Moim ulubionym jest oczywiście pozbycie się wszystkich przeciwników w prosty sposób - rozwalić ich samochody tak bardzo, by nie nadawały się do jeżdżenia! Jeszcze w żadnej grze nie widziałem tak wspaniałych zderzeń, podczas których lecą kawałeczki i coraz bardziej wgniata się karoseria, osmolona od płomieni. Innym sposobem na ukończenie wyścigu jest zabicie wszystkich ludzi na trasie, co jest dosyć trudne, zważając na upływający czas.
Przeciwnicy również nie pozostają mi dłużni, próbując rozmiażdżyć mnie na ścianie, ale oczywiście moja wprawa nie pozwala im na to tak łatwo. Im dłużej się jeździ, tym większa dzieje się masakra. Dodam do tego, iż po tych samych drogach, po których się poruszamy, chodzi mnóstwo ludzi, którzy zwykle uciekają w popłochu. Jednak najczęściej kończą pod kołami samochodów, a raczej na masce. Krew z nich tryska wkoło jak z prysznica, koła ślizgają się na wnętrznościach i każdy z żądzą mordu w oczach, próbuje zniszczyć przeciwnika. Tak właśnie wygląda Carmageddon !

Od strony technicznej, nie mam grze nic do zarzucenia. Spójrzmy na rok produkcji - 1997! Gra jest nie tylko w pełni trójwymiarowa, ale pozwala nam jeździć po całej wielkiej mapie, a nie tylko po ulicach. Przy odrobinie uporu wjedziemy wszędzie - na góry, do parku, a nawet na szczyty wieżowców. Na trasie stoją beczki, które zawierają rozmaite bonusy, pomagające nam w graniu, lub znacznie w nim przeszkadzające. Wszędzie biegają ludzie, a nawet krowy. Niestety ludzie i beczki są płaskimi bitmapami i nie wyglądają najpiękniej, ale wtedy nikt na to nie zwracał uwagi. Zachowanie samochodu jest rewelacyjne. Pojazd po rozpędzeniu się jedzie jak oszalały, a w chwili zderzenia, rozwala się i odlatuje, wirując w powietrzu. A ile frajdy sprawia zderzenie się kilku pojazdów naraz! Gra pozwala nam na niszczenie sporej części otoczenia, można przewracać słupy, lampy, nawet drzewa, czy stacje benzynowe.
Tras jest wiele, jednak terenów, na których się odbywają wyścigi, w rzeczywistości jest kilka. Na każdym z nich wytyczonych jest parę różnych tras i w ten sposób mamy do dyspozycji kilkadziesiąt wyścigów. W każdej z tras znajdziemy sporo ukrytych zakamarków, do których warto wjechać, by znaleźć bonusa, czy też trochę pomordować. Przykładowo na trasie śnieżnej, po wyjechaniu dość daleko od drogi, trafiamy na lodowisko, po którym ślizgają się ludzie. Pojazdów jest ogrom, a każdy faktycznie inny. Są to w większości bardzo wymyślne samochody, z dodatkami w postaci noży, ostrzy, czy innych kolców, a wszystko po to, by łatwiej zabijać. Znajdziemy w nich między innymi cadillaca, spychacz, dźwig, wyścigówki i sporo innych zabójczych maszyn.

Wspomnę jeszcze parę słów na temat muzyki w grze, która do niej bardzo pasuje. Część utworów stworzył metalowy zespół Fear Factory, co już powinno wyjaśnić wiele na jej temat. Reszta jest ciężka do opisania - coś w stylu industrialnego techno/rocka, czy jakby to opisać, a to autorstwa nieznanego mi Lee Groves. Całość doskonale wkomponowuje się do morderczych zasad gry i szybkiej jazdy.

Mógłbym się tak rozwodzić jeszcze długo nad tą grą, ale nic nie zastąpi zagrania w nią, bo nie wszystko można opisać słowami. Gorąco polecam wszystkim kierowcom, jak i mordercom!

Autor: gry-samochodowe.gad.qs.pl
Ocena +8/10

Producent/dystrybutor: Blue Byte
Data dodania: 2005-XI-10
Rozmiar pliku: 52 MB
Licencja / cena: Abandonware
Platforma systemowa: Windows
Minimalne wymagania 200 Mhz PROCESOR, 32 MB RAM, 4 MB VIDEO CARD

Już wkrótce nowe gry czyli pelne-wersje-gier.


| Kontakt z CVR.PL | Spolszczenia do Gier | darmowy hosting

Linki: GRY GryOnline

Darmowe Gry - Bardzo fajne gry do ściągnięcia za darmo !!
Pełne wersje Gier >> Całkowicie za darmo
ściągnij od nas zupełnie za darmo !!
gry za darmo !! >> Darmowe Gry do ściągnięcia
Super Gierki (najlepsze) za FREE !!
Same Hity naprawdę za Firko !!


W tym dziale znajdziesz super gry - czyli pełne wersje gier.

    :: do góry ::