pełne wersje gier

Gry do pobrania za darmo

baner
 # [ M e N u ]

:: Gry
:: - - - - - - - - - - - - -
dobre Linki


Ostatnio dodane :
Project of Planets
FIFA Online
Mechwarrior 4 Mercenaries
Battle of the Immortals
Snowbound Online
Digimon Battle
Aika Online
Command & Conquer: Tiberian Sun
Dirty Split
Eye of the Kraken
Future PinbalScreeny:
 blood 2

 blood 2

 blood 2

 blood 2

 # [ CVR ] Tyko najlepsze pełne wersje gier oraz Gry.

Mozesz tu pobrać pełne wersje gier czyli Gry do sciągnięcia naturalnie za free !

dobre Linki

dema gier - pelne wersje gier - stare gry - Gry Online - Nowe Gry - kody do gierBlood 2: The Chosen (FPP)

| Tremulous |
| Soldat |


Blood 2: Blood II The Chosen

Blood II: The Chosen rozpoczyna się w roku 2028, 100 lat po oryginalnych wydarzeniach przedstawionych w grze Blood . Caleb, nie umarły antybohater gry, przez cały miniony czas przemierzał Ziemię, dbając głównie o swoje interesy, próbując żyć z dnia na dzień i okazyjnie wpadać w bezmyślny szał, gdy dopadał go zły nastrój. Cabal, kult poświęcony totemowi mrocznego boga Tchernoboga (ostateczny przeciwnik Caleba w Blood ), drastycznie zmienił się na przestrzeni lat. Niezadowolony już z posiadania armii zwolenników, zorganizował korporację reprezentującą jego interesy na zewnątrz. Cabalco rozwinęło swoje globalne interesy na wszystkich głównych rynkach świata. Wpływy Cabala ogarnęły pełen zakres działań korporacji, do tego stopnia, że rekrutował swoich członków z pracowników Cabalko. Niektórzy wstępowali chętnie a niektórzy nie. Są wszędzie i uznają Caleba za wielkiego zdrajcę, który zniszczył 16 wcielenie Tchernoboga. Cabal w całości poświecił się zadaniu powstrzymania Caleba. Gideon, aktualny przywódca Cabala, nazywany przez swoich uczniów "Słowem", od dzieciństwa był wychowany na przywódcę i konflikt z Calebem traktuje bardzo osobiście. Niestety, dla Caleba jest on czymś więcej niż tylko wkurzonym żródłem śmierci i zniszczenia. Jest żywym żródłem energii wszystkich swoich ofiar, w tym mrocznego boga Cabala. Gideon i jego Cabal nie spoczną, dopóki ponownie nie wskrzeszą Tchernoboga. Aby osiągnąć swój cel, zaprowadzą Caleba na koniec Ziemi, zniszczą całe wymiary i rzucą świat na kolana.

Było już dużo miodu, czas by się przelało do końca, czyli grafika. Grafika w "Blood II" jest doskonała. Sam engine na jakim została wykonana jest wychwalany i chyba będzie wychwalany po wszechczasy. Właśnie dzięki niemu jest możliwe zupełnie naturalne poruszanie się postaci, wyświetlanie kolorowych świateł, wyliczanie w czasie rzeczywistym padających cieni oraz doskonałe jakościowo tekstury. Do grafiki dorzucę jeszcze doskonale zrobioną oprawę dżwiękową która stworzy niesamowity klimat. Po tym wszystkim czas na plusy i minusy?, jakoś się nie mogę dopatrzyć.
Plusy: niesamowity klimat gry, niesamowicie realna i sugestywna grafika, rewelacyjne udżwiękowienie, czterech zróżnicowanych bohaterów, ponad 20 gatunków broni działających na dwa sposoby.
Minusy ?: Brak

Autor: ig
Ocena +9/10

Producent/dystrybutor: Monolith Productions
Data dodania: 2005-X-03
Rozmiar pliku: 108 MB
Platforma systemowa: Windows
Minimalne wymagania 200Hz PROCESOR, 64 MB RAM, 8 MB VIDEO CARD

Już wkrótce nowe gry czyli pelne-wersje-gier.


| Kontakt z CVR.PL | Spolszczenia do Gier | darmowy hosting

Linki: GRY GryOnline

Darmowe Gry - Bardzo fajne gry do ściągnięcia za darmo !!
Pełne wersje Gier >> Całkowicie za darmo
ściągnij od nas zupełnie za darmo !!
gry za darmo !! >> Darmowe Gry do ściągnięcia
Super Gierki (najlepsze) za FREE !!
Same Hity naprawdę za Firko !!


W tym dziale znajdziesz super gry - czyli pełne wersje gier.

    :: do góry ::