gierki

do pobrania za darmo

 # [ M e N u ]

:: Strona Główna
:: - - - - - - - - - - - - -
:: [ Powrót] # [ CVR.PL ] Tyko najlepsze gry oraz Gry online.

Darmowe Gry

[1] [2] [ 3 ] [4]

Catch the Sperm 2Ocena: +4/6
Catch the Sperm 2
Catch the sperm (ang. złap spermę) to gra napisana przez firmę Phenomedia AG w ramach kampanii "Stop AIDS". Inicjatorami przedsięwzięcia są: Szwajcarskie Federalne Ministerstwo Zdrowia i Szwajcarska Fundacja Aids. Gra mimo wyższych celów dla jakich została stworzona daleka jest w swojej fabule od powagi, a edukacja ma przebiegać niewątpliwie poprzez świetną zabawę przesyconą dobrym humorem.
Pobierz Gre
Waga: 6,21 MB

 

Deluxe Ski Jump 2Ocena: +5/6
Deluxe Ski Jump 2.1p

Deluxe Ski Jump to symulacja skoków narciarskich w trójwymiarowej grafice. Dzięki dokładnie odwzorowanym prawom fizyki, realizm DSJ jest jednym z najlepszych jakie stworzono w grach sportowych. Dobrze zaprojektowana obsługa myszy daje ci pełną kontrolę nad animowanym w czasie rzeczywistym skoczkiem. Możesz balansować podczas wybicia, zmieniać nachylenie ciała podczas lotu, korzystać z wiatru i w końcu perfekcyjnie wylądować, by usatysfakcjonować sędziów. Skocznie są urozmaicone. Od malutkiej skoczni K50, aż do ogromnej K250. Każda z 32 skoczni daje ci unikalne doświadczenia. Możesz także wyzwać swych przyjaciół na pojedynek i organizować wielkie turnieje, gdyż DSJ może obsługiwać do 16 zawodników jednocześnie. Pełny puchar świata na 32 skoczniach, z udziałem 16 zawodników daje ekstremalną zabawę i wrażenia! Wersja sherewere.
Pobierz Gre
Waga: 0,30 MB

Deluxe Ski Jump 3Ocena: -6/6
Deluxe Ski Jump 3

Dsj3 to świetna gra sportowa o jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce. Wersja shereware.
Pobierz Gre
Waga: 3,50 MB


DogmaOcena: 5/6
Dogma

Bijatyka na pięści i czary w japońskim stylu. Aby rozpocząć pojedynek musisz najpierw zdecydować w jakim trybie chcesz grać. Po podjęciu decyzji wybierasz zawodniczkę - każda z nich posiada unikatowy zestaw umiejętności i ciosów.
Klawiszologia: [X] - dół, [D] - góra, [Z] - lewo, [C] -[V, B, K, H] - ciosy pięścią, [N, M, L, J] - kopnięcia.
Pobierz gre: Tu
Waga: 15,50 MB

ElastomaniaOcena: 5/6
Elastomania

Symulacja jazdy motocrossowej. Gracz kieruje zawodnikiem, który musi jak najszybciej przejechać trasę. Motor chwilami zachowuje się jednak tak, jakby nie było grawitacji, co znacznie utrudnia zadanie. Do wyboru mamy osiemnaście tras o różnym stopniu trudności. Gra zawiera edytor, w którym przygotujemy własne tory do jazdy. Najlepszymi wynikami na oryginalnych trasach można się pochwalić na stronie domowej gry. Wersja sherewere.
Pobierz gre: Tu
Waga: 1,1 MB

Porrasturvat - Stair DismountOcena: +4/6
Porrasturvat - Stair Dismount

Gra polega na jak dotkliwszym zrzuceniu tego kolesia(manekina) ze schodów za co dostajemy punkty im bardziej go zranimy tym więcej dostaniemy punktów ;]. W grze możemy ustalić kąt i siłę pchnięcia oraz w jaką część ciała chcemy uderzyć. Na koniec otrzymujemy punkty za nasz sadyzm. Gra jest bardzo sympatyczna ,ale niestety szybko się nudzi. Ale mimo wszystko warto ja pobrać i trochę pomęczyć dziadygę :P.
Pobierz gre: Tu
Waga: 2,26 MB

Rekkaturvat - Truck DismounOcena: -5/6

Little Fighter 2 1.9 Ocena: -6/6
Little Fighter 3

Najnowsza, pełna wersja, wciągającej i dynamicznej bijatyki, w której kierujemy małymi wojownikami posiadającymi rozmaite, specjalne umiejętności.
Pobierz gre: Tu
Waga: 23 MB


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [4]
Już wkrótce nowe gierki online? czyli mini gry biurowe (gierki) do pobrania za free.

Darmowe mini gierki do pobrania za darmo! na CVR.pl


| darmowe mp3 | Spolszczenia do Gier | super gry

Linki: GRY

    :: do góry ::