gierki

do pobrania za darmo

 # [ M e N u ]

: Gry
Darmowe Gry online Ponad 5000 gier za darmo!
:: - - - - - - - - - - - - -
:: [ Powrót] # [ CVR.PL ] Tyko najlepsze gry oraz Gry online.

Gry

[1] [2] [3] [4]

Keio Line Symulator 2Ocena: 4/6
Keio Line Symulator 2
Keio Line Symulator 2 jest drugą częścią symulatora kolejowego "Chitose Line Symulator", produkcji japońskiej. Gracz w cieli się w maszynistę. Do wyboru są dwa rodzaje pociągów: 8000 oraz 9000. Różnią się między sobą wyglądem, przyspieszeniem i maksymalną prędkością. Zadanie polega na dojechaniu na odpowiednią stację. Oczywiście na dotarcie na przystanek jest określony czas. Po lewej stronie jest rozkład jazdy, do którego należy się dostosować. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki. Grafika jest na niskim poziomie.
Pobierz Gre
Waga: 10,02 MB

 

Xenon 2000: Project PCFOcena: +5/6
Xenon 2000: Project PCF
Xenon 2000: Project PCF jest bardzo dobrze zrobionym Space Shooterem. Tym razem nie Japończycy, a Anglicy stworzyli ową grę. Zadanie polega na zniszczeniu wszystkich wrogich statków kosmicznych. Należy, również omijać w miarę możliwości meteoryty. Gdy nie ma takiej możliwości, można je zestrzelić. Wtedy rozpadają się na mniejsze kawałeczki, co może nieco utrudnić sytuację. Za każdy zlikwidowany obiekt, otrzymuje się punkty. Po drodze porozrzucane są różnego rodzaju ulepszenia lub apteczki. Jak przystało na tego typu gry, ilość przeciwników jest spora. Można grać, także we dwóch na jednym komputerze. Grafika jest rewelacyjna. Podobnie muzyka jest świetnie skomponowana. Pozycja warta zainteresowania.
Pobierz Gre
Waga: 14,4 MB

Tanks 3DOcena: 5/6
Tanks 3D
Tanks 3D jest grą w której, główną rolę odgrywają czołgi. Gracz steruje jednym z nich. Główne zadanie polega na zniszczeniu pozostałych, które są wrogo nastawione. Do dyspozycji jest wiele broni, np. miny, które to można porozstawiać w każdym miejscu i odpalić w dowolnym momencie. Aby odnieść zwycięstwo, należy wykazać się w szczególności refleksem. Do wyboru są dwa rodzaje gry. Pierwszy z nim jest oparty na walce drużynowej. W drugim każdy jest sam, więc wszyscy na wszystkich polują. Grafika trójwymiarowa, słabszej jakości. Dla ludzi lubiących szybką akcję gra będzie strzałem w dziesiątkę.
Pobierz Gre
Waga: 1,4 MB


Maluch Sim 2Ocena: 4+/6
Maluch Sim 2(demo)
Marzyłeś kiedyś o ekstremalnej jeździe maluchem? Gra dla prawdziwych rajdowców! Masz okazję sprawdzić się w jeździe tym kultowym polskim autem. Maluch Sim 2 jest kontynuacją znanego Maluch Sim'a. Paczka zawiera instalator oraz dziewięć samochodów i dwie trasy.Uwaga!
Gra wymaga DirectX 9c
Pobierz gre: Tu
Waga: 28,5 MB

BecherovOcena: -5/6
Becherov
Becherov przypomina znaną wszystkim grę "Grand Theft Auto" (GTA). Akcja rozgrywa się w wielkim mieście, bohatera a raczej jego twarz wybiera się na początku. Nie ma możliwości wysiadania i wsiadania do innych pojazdów, jak było to możliwe w GTA. Zaczyna się Skodą 120, ogólnie będziemy dysponować ośmioma samochodami. W każdym z nich paliwo ubywa, a także może zostać uszkodzony. W razie takiego przypadku należy pojechać do warsztatu, który jest pokazany na mapie. Wszystkich misji jest 28. Przeważnie zadanie będzie polegało na typowej jeździe. Grafika trójwymiarowa, muzyka dobrze skomponowana.
Pobierz gre: Tu
Waga: 6 MB

ToribashOcena: -5/6
Toribash
Produkcja jest dość dziwaczna, momentami można ją określić jako odwzorowanie walk z kultowego Matriksa w trybie turowym. W praktyce wygląda to tak, że na ekranie widnieją dwie postaci (brak możliwości gry z komputerem!), które mają całkowicie - jakby to ująć - wyłączone mózgi, a w konsekwencji poluzowane wszystkie mięśnie, co owocuje bezwładnym opadaniem na podłogę. Wygra ten z graczy, który na zakończenie rundy będzie wciąż stał. Podczas każdej tury (tych jest 50) możemy zaznaczyć mięśnie (które są też hitboksami) mające wziąć udział w "akcji", a następnie określić, czy mają być np. "użyte". Dobieranie odpowiednich parti mieśni wiąże się z utrzymywaniem pozycji przez naszego wojownika oraz atakowania wroga (najbardziej wprawni gracze potrafią wykonać bardzo efektowne ewolucje, dzięki całkiem niezłemu silnikowi fizycznemu). Chcąć zatwierdzić atak wciskamy spację, co odda inicjatywę przeciwnikowi i animuje grę o kilka (na oko ze 3-4) klatek. Wiem, że brzmi to strasznie skomplikowanie i częściowo takie właśnie (niestety) jest. Grafika jest bardzo prosta, postaci trójwymiarowe składające się z prostych brył, co jednak nie pogarsza ogólnego wizerunku. istnieje opcja multiplayer!
Pobierz gre: Tu
Waga: 13 MB

Counter Strike 2DOcena: -5/6
Counter Strike 2D
Można by powiedzieć, że to taka alternatywa dla ludzi posiadających "słabszy sprzęt". Widać ciekawe zastosowania graficzne (np deszcz), lecz nie ma się co oszukiwać, do grafiki 3D nie ma co porównywać. Ogólnie można potraktować tytuł jako ciekawostkę.
Pobierz gre: Tu
Waga: 6 MB

Ten Ton NinjaOcena: 5/6
Ten Ton Ninja
Bardzo prosta gra. Kierowany przez nas ninja (grubasek?), może zaczepić się na lince określonych punktów. Tak, więc dzięki ów sposobowi zbieramy wszelakie klejnociki występujące w misji. Oczywiście nie może być za prosto nieprawdaż? Tak, więc, nie możemy zwlekać, bo czas ucieka. Czym dalej tym więcej przeszkód i wrogów. Ten Ton Ninja to sympatyczna gra zręcznościowa, pozwalająca tworzyć również własne poziomy. W sam raz na nudne popołudnie :)
Pobierz gre: Tu
Waga: 19 MB


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [4]

Już wkrótce nowe gry? czyli mini gry (gierki) do pobrania za free.


| darmowe mp3 | Spolszczenia do Gier | super gry

Linki: GRY

    :: do góry ::