gierki

do pobrania za darmo

 # [ M e N u ]

:: GRY
:: - - - - - - - - - - - - -
:: [ Powrót] # [ CVR.PL ] Tyko najlepsze gry do pobrania oraz Gry online.

Darmowe Gry

[1] [2] [3] [4]

Carom 3DOcena: +5/6
Carom 3D 5.06
Znany wszystkim bilard, w który można grać poprzez Internet w jednocześnie kilka osób. Gra posiada trówymiarową grafiką oraz ciekawą oprawę muzyczną.
Pobierz Gre
Waga: 59 MB

 

FoobillardOcena: 5/6
Foobillard

Foobillard to bilard w komputerowym wydaniu. Co go wyróżnia wśród wielu innych tego typu produkcji? Już wyjaśniam - Foobillard został zaprojektowany przez zdolnego studenta fizyki Florian'a Bergera, który jest też ogromnym pasjonatem bilarda. Umiejętności i wiedza Pana Bergera przyczyniły się do powstania jednego z najbardziej realistycznych i efektownych bilardów jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne.
Pobierz Gre (UWAGA! Zapisuj przez "Zapisz element docelowy jako..."
Waga: 1,40 MB

Becher Race 2003Ocena: +4/6
Becher Race 2003

Ciekawe wyścigi samochodowe z bardzo ładną grafiką i dobrą grywalnością.
Pobierz Gre (UWAGA! Zapisuj przez "Zapisz element docelowy jako..."
Waga: 4,90 MB


PAKOONOcena: 5/6
PAKOON!

PAKOON! to z pewnością wyjątkowa gra ze względu na fabułę. Wcielamy się w niej w dostawce pizzy, któremu przyszlo pracować na różnych ekstremalnych terenach (pustynia, lodowy świat, port i inne). W dostawie pomogą nam 2 pojazdy kołowe lub samolot. Jest to z pewnością gra godna uwagi..
Pobierz gre: Tu
Waga: 6,2 MB

ElastomaniaOcena: 4/6
Fiat Panda 4x4 Rally

Pasjonujesz się samochodami? Przejedź się Fiatem Panda z napędem na 4 koła! Ustaw liczbę okrążeń, kolor samochodu i do dzieła!
Pobierz gre: Tu
Waga: 9,5 MB

Aces High Over Verlor IslandOcena: -5/6
Aces High Over Verlor Island
Ace High Over Verlor Island to prosta gra arcade, w której siadamy za sterami małego samolociku. Zalecam po odpaleniu zapoznać się z tutorialem, dowiemy się jak robić pętle, beczki itp. Proste misje i dużo radochy, można polecić młodszym graczom, jak i tym z dłuższym stażem. ;)
Pobierz gre: Tu
Waga: 5 MB

Bontago Ocena: -5/6
Bontago
Bontago to dość dziwna gra. Polega ona na objęciu obszaru, w którym znajduje się dany punkt. Aby osiągnąć ów cel musimy układać różne klocuszki. Więcej terenu zdobywamy układając klocki na siebie, tworząc wszelakie konstrukcje. Czym wyższa sterta klocków tym więcej terenu dostaniemy. Gra stosunkowo prosta i zabawna. Polecam. ;)
Pobierz gre: Tu
Waga: 23 MB

JelloCarOcena: -5/6
JelloCar
JelloCar to taka odmiana Elastomani. Poruszamy się tu autkiem, które może powiększyć swój rozmiar, co ułatwia nam wyjście z uciążliwej sytuacji,bądź ukończenia etapu. Gra pomimo słabej grafiki cieszy oko, gdyż wszystko się rusza. Wszelakie platformy, lub powierzchnie są niczym galareta. Zmusza nas to do wolniejszej jazdy, lub uważnego poruszania się po planszy. JelloCar to gra, która na pewno rozbawi każdego, poziomy są pokręcone i zwariowane. Dołączony edytor powala cieszyć się gierką jeszcze dłużej.
Pobierz gre: Tu
Waga: 8 MB


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [4]

Już wkrótce nowe gierki online? czyli mini gry biurowe (gierki) do pobrania za free.


| darmowe mp3 | Spolszczenia do Gier | super gry

    :: do góry ::