gierki

do pobrania za darmo

 # [ M e N u ]

:: Gry
Darmowe Gry online Ponad 5000 gier za darmo!
:: - - - - - - - - - - - - -
:: [ Powrót]


 # [ CVR.PL ] Najlepsze stare gry oraz Gry do pobrania na CVR.pl.

Darmowe Gierki

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [4]

Chicken Invaders 2Ocena: +4/6
Chicken Invaders 2 POBIERZ GRE

Chicken Invaders powraca, w lepszej grafice i z nowymi pomysłami! Tym razem kury nie będą już latały przed Wami i wystawiały się do zestrzelenia! Będą stosowały róże formacje, wylatywały z tyłu ekranu, a nawet latały na spadochronach! Druga część gry jest o wiele śmieszniejsza od poprzednika. Co 10 poziomów są śmieszne scenki z naszym statkiem w roli głównej. Dodano także szereg przeróżnych broni. Całość jest zaopatrzona w przezabawną muzyczkę. Pobierz 1 część sagi ;)

 

IceBreakerOcena: 4/6
IceBreaker

IceBreaker jest jedną z tych małych freawerowych gierek które NAPRAWDĘ wciągają. Z napisów wprowadzających dowiadujemy się że naszym zadaniem będzie łapanie pingwinów żeby mogły zostać przetransportowane do Finlandii. Cel ten osiągniemy poprzez zmniejszenie kry lodowej na której się znajdują do odpowiednich rozmiarów. Nasze pingwiny z niewiadomych względów boją się wody, więc nie ma obawy że gdzieś umkną. Po wykonaniu zadania jesteśmy przenoszeni na następną krę z większą ilością pingwinów do złapania, a co za tym idzie z wyższym poziomem trudności. Z pozoru gra wydaje się banalna, jednak zapewniam Was że trzeba się przy niej nieźle namęczyć. Idealna pozycja na nudę w pracy.

SoldatOcena: -6/6
Soldat

Soldat, gra stworzona przez Michała Marcinowskiego, jest jedną z najlepszych dostępnych strzelanek przeznaczonych do trybu multiplayer. Chociaż grafiką ustępuje większości wydawanych dziś gier to może się poszczycić grywalnością na najwyższym poziomie. Rozgrywka jest dynamiczna i ciekawie pomyślana. Do eksterminacji wrogów możemy używać wielu rodzajów broni, dla każdego coś miłego, pistolet, snajperka, shotgan i parę innych, nawet miniguna tu nie zabrakło. Niestety na wersji niezarejstrowanej pogramy jedynie 14 dni, po upływie tego czasu będziemy musieli zapłacić 9$. Pozycja obowiązkowa! Ściągając to ryzykujesz tylko tym, że Cię naprawdę wciągnie.
Pobierz gre


LieroOcena: +5/6
Liero

Wormsy w czasie rzeczywistym. Najlepsza gra na dwóch graczy, przy podzielonym ekranie. Kierując uzbrojonym po zęby robakiem, bezlitośnie eksterminujemy przeciwnika. Pokaźny arsenał, bogate możliwości ustawienia gry (od ilości żyć, po ilość przelewanej krwi), edytor poziomów i boska grywalność sprawiają, że kolejnym deathmatchom nie ma końca.
Pobierz gre

Icy TowerOcena: 5/6
Icy Tower

Platformówka, ale nie zwyczajna. Mały skate zamiast zbierać kryształki czy ciasteczka, prowadzi wyścig z czasem, bo ekran przesuwa się w górę coraz szybciej i szybciej (jeśli nie nadąży - przepada z kretesem). Pokonując kolejne poziomy w drodze na szczyt wieży dostaje punkty, a za przeskoczenie kilku poziomów na raz punkty bonusowe. Proste i uzależniające.
Pobierz gre

Pocket TanksOcena: +5/6
Pocket Tanks

Pocket Tanks to gra, w której dwa czołgi, stojące po przeciwnych stronach planszy, ostrzeliwują się wzajemnie. Każde trafienie nabija nasz licznik punktów. Do przeciwnika możemy prać różnorodnym zestawem pocisków, który wybieramy przed walką wedle własnych upodobań. Celujemy na podstawie trzech danych: mocy wystrzelonego pocisku, kąta ustawienia działa oraz siły wiatru. Najwieksza frajde sprawia gra z zywym przeciwnikiem.
Pobierz gre

MilionerekOcena: +5/6
Milionerek

Milionerek to gra oparta na bardzo popularnym teleturnieju „Milionerzy”. Ładna grafika, możliwość rozegrania eliminacji i oczywiście grywalność to najważniejsze zalety tego produktu. W sam raz w chwili przerwy w pracy czy też w domu. Możliwe jest również ściąganie nowych darmowych pytań z internetu, przez co zabawa praktycznie nie ma końca.
Pobierz gre: Multi Milionerek 2008

Biznes Filmowy Ocena: 6/6
Biznes Filmowy

W grze Biznes Filmowy wcielamy się w producenta filmowego. Przyjdzie nam wynająć aktora pierwszo i drugo planowego, reżysera a także studio. Aktorów i reżyserów mamy pełno do wyboru, dodatkowy przy każdym z nich jest zdjęcie. O takich rzeczach jak reklama czy pożyczka z banku chyba nie musze wspominać? Można grać w sześciu naraz, w graczy mogą wcielić się zarówno ludzie jak i komputer. Muzyki i grafiki raczej nie uświadczysz, ale grywalność stoi na najwyższym poziomie. Jest to najlepsza gra Freeware, z jaką się spotkałem.
Pobierz gre


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [4]

Już wkrótce nowe gierki online? czyli mini gry biurowe (gierki) do pobrania za free.

Darmowe mini gierki do pobrania za darmo! na CVR.pl


| darmowe mp3 | Spolszczenia do Gier | super gry

    :: do góry ::